MÖBLER / Bord / Skrivbord 13227452
nr 1322 7452
Skrivbord
England, Idegran. Bredd: 140, djup: 77 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:54:03
100 kr
250 kr